VIDEO/ Payet shënon golin më të çmendur në karrierë, goditja e tij thyen ligjet e fizikës

Olympique Marseille ka mposhtur Guingamp me rezultatin 4-0 në ndeshjen e vlefshme për Ligue 1.

Golin e dytë në këtë përballje e realizoi Dimitri Payet.

Francezi shënoi një gol të çmendur pasi goditi topin fluturimthi nga një distancë shumë e largët.

Marseille pozicionohet në vendin e dytë në tabelë me 10 pikë të grumbulluara.

 

Shpërndaje këtë artikull:

Komento dhe bëhu pjesë e diskutimit

Powered by themekiller.com