Video / American Idol – Katy Perry puth djalin, ja reagimi i tij

Këngëtarja e famshme Katy Perry ka puthur një kandidat në spektaklin American Idol. Puthja erdhi në audicionet e ketij spektakli.

Fatlumi është  Benjamin Glaze 19 vjeç, po i pyetur pas audicionit ai tha se puthja nuk i pëlqeu. Gjithçka nisi kur ai hyri në skenë për të performuar ku ishte edhe me një kitarrë. Glaze tha se kitarra i jep mundësinë q     ë femrat ta pëlqejnë atë. Katy Perry nga kjo situatë e pyet nësa ka puthur ndonjë herë dhe përgjigjia që jep Glaze është jo.

Në këto momente Katy Perry e thirri djalin afër vetes dhe e puthi.

Shpërndaje këtë artikull:

Komento dhe bëhu pjesë e diskutimit

Powered by themekiller.com