Përplasen dy makina në Rinas, 3 të plagosur

Dy makina janë përplasur kokë më kokë me njera tjetrën në rrugën e Rinasit, e për pasojë, tre persona janë plagosur.

Të tre ndodheshin brenda makinave të aksidentuara.

Policia dhe ambulancat kanë nxituar për në vendin e ngjarjes, ndërkohë, në rrugë është krijuar një trafik i madh.

Shpërndaje këtë artikull:

Komento dhe bëhu pjesë e diskutimit

Powered by themekiller.com