Pamje FOTO/ Pas ndërhyrjes horror, shikoni si është bërë qafa e mbrojtësit francez

Liga e Kombeve hapi siparin me një super ndeshje Gjermani-Francë, e cila përfundoi në barazim pa gola.

Në minutën e tretë të ndeshjes, mbrojtësi gjerman, Antonio Rudiger bëri një ndërhyrje të ashpër ndaj mbrojtësit, Pavard, duke e shkelur në qafë.

Rudiger nuk u ndëshkua as me të verdhë nga gjyqtari.

Në foton më poshtë mund të shikoni pasojat e asaj ndërhyrje aq shumë të ashpër.

Image

Shpërndaje këtë artikull:

Komento dhe bëhu pjesë e diskutimit

Powered by themekiller.com