Neymar i lidhur me këtë ‘seks-bombë’, reagon modelja: Kaluam një natë …

Pasi i dha fund lidhjes më tepër se 6-vjeçare me Bruna Marquezine, Neymar po argëtohet në krahët e vajzave të ndryshme.

Sulmuesi i Paris Saint Germain është duke rikuperuar dëmtimin e tij në Brazil, ndërsa është fotografuar me vajza të ndryshme, duke krijuar konfuzion në mediat rozë.

Së fundi është folur për një marrëdhënie mes tij dhe modeles zvicerane, Liza Brito, por së fundmi bukuroshja me origjinë braziliane ka hedhur dritë mbi situatën e krijuar në media.

“Kemi kaluar një natë fantastike me Neymar në Paris. Jemi argëtuar shumë”, tha Liza Brito, që gjithsesi shtoi se nuk bëhet fjalë për një marrëdhënie të konsoliduar mes tyre.

Shpërndaje këtë artikull:

Komento dhe bëhu pjesë e diskutimit

Powered by themekiller.com