LIVE/ Policia ‘blindon’ Durrësin, gati të zgjidhet kreu i ri i FSHF-së

Kur kanë mbetur vetëm disa minuta nga fillimi i Asamblesë, forca të shumta policie kanë rrethuar ambientin e “Hotel Adriatik” ku do të zhvillohen zgjedhjet.

Vendi duket si një shtetrrethim i vërtetë pasi gjithçka po monitorohet nga uniformat blu.

Futbolli shqiptar zgjedh sot nga Durrësi drejtuesin e ri për 4 vitet e ardhshme si dhe anëtarët e rinj të Komitetit Ekzekutiv.

Shpërndaje këtë artikull:

Komento dhe bëhu pjesë e diskutimit

Powered by themekiller.com