Kryeministrja serbe bëhet ‘baba’, bashkëshortja sjell në jetë një djalë

Milica Gjurgjiç, partnerja e kryeministres serbe Ana Brnabiç, ka sjellë në jetë një djalë.

Mediave lokale dhe zyra e kryeministrisë serbe raportojnë se, partnerja e kryeministres, Milica Gjurgjiç, ka lindur një djalë.

Ata shprehen se procesi i lindjes është zhvilluar në kushte normale dhe pa pengesa.

Foshnja e sapo sjellë në jetë nga Milica Brnbiç, është e ngjizur me fekondim. Mediat serbe shkruajnë se djali i kryeministres Brnabiç do të quhet Igor.

Shpërndaje këtë artikull:

Komento dhe bëhu pjesë e diskutimit

Powered by themekiller.com