FOTO/ Modelja mesazh erotik për Icardin: Nëse ke nevojë mund të të…

Modelja e famshme April Summers ka një pikë të dobët, pikërisht Interin. Bukuroshja super seksi është tifoze e zjarrtë e skuadrës zikaltër dhe e mbështet gjithmonë Interin.

I preferuari i saj nga futbollistët e 18-herë kampionëve të Italisë është kapiteni Mauro Icardi për të cilin April Summers është e gatshme të bëjë gjithçka:”Mauro, nëse ke nevojë, mund të të ngushëlloj unë”, ka shkruar modelja në profilin e saj në Instagram, ndoshta duke patur parasysh edhe faktin që raporti mes sulmuesit argjentinas të Interit dhe bashkëshortes Wanda Nara ka patur disa luhatje kohët e fundit.

Shpërndaje këtë artikull:

Komento dhe bëhu pjesë e diskutimit

Powered by themekiller.com