FOTO/ Mjeshtre në sparkatë… edhe në ajër!

Ajo është një balerinë klasike për nga profesioni, por për shkak të linjave të jashtëzakonshme sensuale është kthyer së fundi edhe në një modele të revistës “Sports Illustrated Swimsuit”. Fleksibiliteti i saj duket më i madh se kurrë në setin më të fundit të fotove, me bikini.

Alexis Ren ka fituar çmimin e “rishtares së vitit 2018” nga kjo revistë prestigjioze e modës, e cila e mori atë në Aruba për të xhiruar setin e fundit fotografik. Bukuroshja, e cila e ka fituar famën fillimisht përmes rrjetit social “Instagram”, shquhet si për bukurinë e saj, ashtu edhe për dashurinë që ka për udhëtime aventureske.

Por asgjë nuk dihej për profesionin e saj parësor, atë të balerinës, gjë që edhe drejtuesit e revistës e mësuan gjatë punës së fundit të kryer me të. Alexis, jo vetëm është rritur duke marrë leksione baleti klasik, por ka shprehur gatishmërinë e saj për audicione për t’u futur në një kompani baleti, kur karriera e saj si modele të marrë fund… Gjë që vështirë të ndodhë në një të ardhme të afërt.

Shpërndaje këtë artikull:

Komento dhe bëhu pjesë e diskutimit

Powered by themekiller.com