FOTO/ Humbja me Milanin, por mbrojtësi lacial ka me se të ngushëllohet…

Një javë krejtësisht për t’u harruar për Luiz Felipen, mbrojtësin 20-vjeçar të Lazios.

Braziliani humbi 11-metërsh ndaj Milanit në Kupën e Italisë dhe Dybala i kaloi topin poshtë këmbëve në ndeshjen ndaj Juventusit, gjë që i lejoi më pas argjentinasit që të shënonte golin e fitores për bardhezinjtë.

Gjithsesi, jashtë fushe, mbrojtësi mund të ngushëllohet në krahët e të fejuarës së tij të mrekullueshme, Beatrice Baroni.

Shpërndaje këtë artikull:

Komento dhe bëhu pjesë e diskutimit

Powered by themekiller.com