FOTO/ Elisa Bella, feston si e ‘çmendur’ kualifikimin e Juventusit

Fitorja e Juventusit në “Wembley” ndaj Tottenhamit, çka i siguroi skuadrës së Allegrit kualifikimin në çerekfinale të Championsit ka gëzuar pa masë të gjithë tifozët bardhezi, në veçanti modelen italiane, Elisa Bella.

Bukuroshja me origjinë nga Livorno, ka simpati të veçantë për Massimigliano Allegrin, ndaj e ndjek shpeshherë skuadrën kampione të Italisë edh në shkallët e stadiumit. Elisa pret ndeshjen e radhës në këtë kompeticion, për t’i dhënë mbështetjen e duhur ekipit të zemrës.

Shpërndaje këtë artikull:

Komento dhe bëhu pjesë e diskutimit

Powered by themekiller.com