FOTO/ E ‘martuar’ me Romën, por e tradhton me një lacial

Marika Baldini është një fanse e Romës dhe nuk ngurron ta shprehë këtë fakt.

Modelja dhe vajza e ekraneve në Itali shikohet shpesh në shkallët e stadiumit, kur luan Roma, teksa nuk mungojnë as pozat me të brendshme verdhekuqe.

Gjithsesi, në një intervistë për mediat rozë, Marika ka ‘tradhtuar’ futbollistët e skuadrës së zemrës, për një lacial, pavarësisht se bardhekaltrit janë rivali më i urryer.

E pyetur se cili është futbollisti më simpatik, në fushë dhe jashtë saj, Baldini zgjodhi pa asnjë mëdyshje sulmuesin e Lazios, Ciro Immobile.

Shpërndaje këtë artikull:

Komento dhe bëhu pjesë e diskutimit

Powered by themekiller.com