FOTO/ Dikur jepte lajmet e zhveshur, sot Eliona Pitarka vishet nuse

Ajo u bë e njohur për publikun pasi u shfaq me gjoksin jashtë teksa drejtonte edicionin informativ në një televizion.

Sot, Eliona Pitarka është pjesë të kastit të aktorëve në “2XL”.

Këtë herë, ajo është shfaqur si një kukull e vërtetë teksa ka pozuar e veshur nuse. Fotot i ka postuar në Instagram.

Shpërndaje këtë artikull:

Komento dhe bëhu pjesë e diskutimit

Powered by themekiller.com