E tmerrshme/ Përdhunohet një 24-vjeçare nga tre meshkuj në ashensor

Një vajze e re në Napoli të Italisë është përdhuar nga një grup prej tre meshkuj në një ashensor

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në San Giorgio, Cremano, provincë e Napolit të Italisë, cituohet një komunikatë të policisë italiane që publikoi Ansa.

Vajza 24-vjeçare u gjet pranë ashensorit duke qarë dhe klithur dhe ajo i telefononte nënës së saj duke i treguar se çfarë kishte pësuar.

Policia e dërgoi të dëmtuarën e cila u gjet me rroba të shqyera, në spitalin Villa Betania të Napolit.

Nga hetimet e para nuk janë identifikuar ende autorët e përdhunimit.

Policia tha se shpreson të nxjerrë të dhëna të vlefshme nga kamerat e sigurisë përreth.

Shpërndaje këtë artikull:

Komento dhe bëhu pjesë e diskutimit

Powered by themekiller.com