Digjet fuoristrada e biznesmenit të ndërtimit. Emri

Një makinë është djegur gjatë natës në Elbasan.

Fuoristrada e biznesmenit  E.ZH është djegur para banesës së tij

Ngjarja në Elbasan, në lagjen ‘Aqif Pasha’.

Gjithçka ka ndodhur rreth orës 04:00 të mëngjesit, dyshohet që ngjarja të jetë e qëllimshme.

Ndërkohë nga burime policore mësohet se është hera e dytë që biznesmenit të ndërtimit Engjëll Zhidro i djegin makinën.

Fuoristrada tip Benz me targë AA 009 P.V shtë djegur plotësisht nga zjarri i vënë.

a njoftimi i policisë:

Në orët e para të mëngjesit në  Elbasan, një mjet në pronësi të shtetasit E.Zh.,  i cili ishte i parkuar para banesës,  është përfshirë nga  zjarri dhe për pasojë  mjeti  është djegur pjsërisht.

Grupi hetimor po punon për të përcaktuar shkaqet e rënies së zjarrit.

Shpërndaje këtë artikull:

Komento dhe bëhu pjesë e diskutimit

Powered by themekiller.com