Desara: Të gjithë po merren me Ilda Bejlerin, por duhet të shohin një gazetare tjetër

Desara Karaiskaj është e njohur për thumbimet që i bën personazheve të njohura shqiptare duke u kthyer në një nga gazetaret që komentohet gjithmonë për deklaratat e saj.

Këtë rradhë ajo me anë të një postimi në rrjetin social Instagram ajo ka shkruar se kohët e fundit të gjithë po merren me Ilda Bejlerin, por në fakt duhet të shohin një gazetare tjetër.

 

Shpërndaje këtë artikull:

Komento dhe bëhu pjesë e diskutimit

Powered by themekiller.com