“Alienët tashmë janë në Tokë”, deklaron një punëtor në NASA (Foto/Video)

Një biznesmen amerikan, firma e të cilit projekton pjesë për Stacionin Ndërkombëtar të Hapsirës kë thënë se ekziston një “prani e fortë e jashtëtokësore” në planetin tonë.

Sipërmarrësi 72-vjeçar zbuloi se familja e tij e ka pasur një UFO, transmeton lajmi.net.

Pasi kaloi miliona e milionë euro për të hetuar të huajt, Bigeloë tha se ai ishte absolutisht i bindur që të huajt vizituan Tokën.

Bigelow e bëri pasurinë e tij nga një zinxhir hoteliere – më pas investoi 300 milionë funte, pët të diazjnuar një pjesë për NASA-n.

  

Shpërndaje këtë artikull:

Komento dhe bëhu pjesë e diskutimit

Powered by themekiller.com